دوران بارداری دوره ای پر از عشق و حس خوش زندگیست که برای خانم ها و حتی آقایان لحظه ای به یادماندنی است  که با گرفتن عکس بارداری این لحاظ به یاد ماندنی دوچندان میشود چرا که عضو جدیدی قرار است به خانواده اضافه شود .

برای ثبت این لحظات شیرین قبل از به دنیا آمدن فرزند میتوان با گرفتن عکس بارداری با ژست ها و لباس های مختلف این تایم های به یادماندنی را ثبت کرد . یکی از مدل های عکاسی عکس بارداری اسپرت است که میتواند هم به صورت تک نفره و یا دونفره با همسر و حتی با دیگر فرزندانتان باشد . برای ثبت خاطرات شیرین فقط به زمان عکس های بارداری بسنده نکنید و بعد از به دنیا آمدن فرزند دلبندتان در آتلیه عکاسی کودک عکس های بیشتری برای همدیگر ثبت کنید .

مهم ترین مسائل عکاسی عکس بارداری اسپرت

یکی از موارد مهم در عکس بارداری اسپرت زمان ثبت عکس است که بهترین تایم بین هفته های 28 تا 32 است . در این دوره به دلیل اینکه اندازه شکم مادر به اندازه ای شده است که مناسب عکاسی است .

مورد دیگر که خیلی حائظ اهمیت است نحوه ژست عکس بارداری اسپرت است و داشتن ایده های خوب و جذاب کمک شایانی به عکس های هرچه زیباتر میکند .

شما با رفتن به یک آتلیه عکاسی مجرب و مطمئن میتوانید عکس های اسپرت بارداری خوبی توسط عکاس مجموعه ثبت کنید .

در ادامه مطلب قصد داریم شما عزیزان را با انواع ایده عکس بارداری اسپرت اشنا کنیم .

انواع نمونه عکس بارداری اسپرت

عکس بارداری اسپرت همراه با همسر

  • یک نوع از مدل های عکس اسپرت بارداری بدون توجه و نگاه به دوربین است و عکاسی از سوژه های در حالت طبیعی مثلا استراحت و یا مطالعه کردن است .
  • یکی از پرطرف دار ترین عکاسی بارداری که بین خانم های باردار مورد استقبال قرار میگیرد عکس کلوز آپ است که قسمت هایی مثل بازو و شکم قابل مشاهده است . این نوع از جدید ترین عکس بارداری اسپرت است .
  • نوع دیگر از عکس ها به حالت طنز است . داشتن ایده در این مورد میتواند عکسی بامزه و خنده دار ثبت کند مثلا با نشان دادن ویار و داشتن حالتی که در حال خوردن یه لواشک ترش هستین و یا هر مورد دیگری هم میتواند جز عکس بارداری اسپرت به حساب بیاید
  • عکس خانوادگی با همسر و اعضای دیگر خانواده که به صورت لباس های اسپرت که هم به صورت ست و هم با داشتن هارمونی رنگ بین لباس ها هم عکس به یاد ماندنی میشود . این نوع عکس ها حس روابط هر چه بیشتر اعضای خانواده و نشانه ی عمق محبت است .
  • روش دیگر گرفتن عکس اسپرت بارداری ایستادن در جلوی دیوار یا بک گراندی که طرح اسپرت و مد امروزی می باشد . بعضی از خانم ها به این مدل عکس ها علاقه مند هستن و میتوان گفت مناسب فضای مجازی می باشد .
  • گرفتن عکس با لباس اسپرت در فضای باز و زیر نور آفتاب هم عکس های منحصر به فردی برای خانم باردار میسازد و حس زندگی در این مدل عکس ها موج میزند .

عکس بارداری اسپرت و ژست و فیگور

همانطور که در مورد اول پاراگراف بالا اشاره کردیم عکس باردارتان هم میتواند به صورت تصادفی و طبیعی باشد یا همراه با گرفتن ژست مورد نظر به صورت تنهایی یا با همسرتان باشد . دادن ایده و ژست های جذاب و گرفتن  عکس در آتلیه عکاسی بارداری میتواند یکی از گزینه های عکس بارداری اسپرت باشد . پس دو نوع عکس بارداری میتوان گرفت .

آلبوم هفته به هفته عکس بارداری اسپرت

با گرفتن عکس به صورت هفتگی از خود و تاریخ زدن و مرتب کردن عکس های بارداری و ذخیره کردن در یک پوشه که کار شما را برای تهیه آلبوم اسان تر میکند میتواند لذت بخش باشد .زیرا به مرور زمان تغییرات ظاهری قابل مشاهده است که میتوانید با این روش یک آلبوم عکس بارداری فوق العاده برای خود فراهم کنید .

عکس بارداری با همسر به صورت عاشقانه

عکس بارداری با همسر به صورت عاشقانه

برای گرفتن این عکس سرشار از عشق بهتر است لباسی اسپرت که هم رنگ و یا ست است بپوشید و همسرتان در حالی که زانو زده و به شکم شما نگاه میکند و یا سر یا گوش خود را بر روی شکم تان گذاشته عکس گرفته شود . در عکس بارداری اسپرت استفاده از عکس سونوگرافی نوزاد یا لباس و کفشش هم در بین شما میتواند جای خالی نوزاد دلبندتان را پر کند .

عکس اسپرت بارداری قبل و بعد از بارداری

شما میتوانید بعد از به دنیا آمدن فرزند دلبندتان عکس های گرفته شده از خود ونوزادتان را با عکس های اسپرت زمان بارداری خود را در کنار یکدیگر گذاشته و نتیجه سختی هایی هر چند شیرین را مشاهده کنید .

استخدام عکاس حرفه ای برای عکس بارداری اسپرت

علاوه بر داشتن ایده و ژست و لباس اسپرت یکی از موارد خیلی مهم داشتن تجربه و تجهیزات ضروری عکاسی است که بتوان عکسی با کیفیت بالا آماده کرد . آتلیه عکاسی لنزو میتواند عکس بارداری اسپرت شما را همانطور که انتظارش را دارید به شما تحویل دهد . هدف ما ثبت همین لحاظ شیرین به بهترین شکل مطلوب  در آتلیه عکاسی و حتی در منازل شخصی شماست .

در این مطلب اطلاعاتی راجع به عکس برداری اسپرت به صورت دونفره برای تان اطلاعاتی را ارائه دادیم امیدواریم این مطلب به اندازه کافی برای تان آموزنده و مفید واقع شده باشد در صورتی که به دنبال چاپ عکس روی تخته شاسی می باشید می توانید به قسمت های مربوطه مراجعه نمایید.

سخن آخر

لذت چنین عکس هایی بعد از بزرگ شدن فرزندتان و مرور این روزها در کنارش هست و واقعا لحظات دیدنی هم برای خود و هم فرزندتان به وجود می آید . و این حس خوب را در فرزندتان شکل میدهد زمانی که شما را با عکس بارداری اسپرت میبیند و متوجه میشود که شما چقدر علاقه مند به فرزندتان هستین که این لحاظ را ثبت کردین.  این دوران ممکن است از لحاظ ظاهری فکر کنید که مناسب گرفتن عکس بارداری نیستید ولی قشنگی این چنین عکس ها به همین حالت فیزیکی و شکم بزرگ شده است و این تجربه برای تمام خانم ها اتفاق می افتد و امری طبیعی است .

رأی بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.