در مورد عکاسی نوزاد بیشتر بدانید

توضیحات کلی

آتلیه عکاسی نوزادی

بچه ها خیلی سریع تغییر می کنند، به همین دلیل آتلیه عکاسی نوزاد گزینه خوبی است، که بتوانید تمام لحظات زیبای زمان نوزادی را ثبت کنید. چون تا چشم روی هم بذارین نوزاد شما بزرگ شده است، بنابراین فرشته کوچک خود را به یک آتلیه  ببرید، تا عکاسان حرفه ای ما تصاویر خلاقانه و خیره کننده ای را برای شما ثبت کنند.

 

عکاسی

عکاسی نوزاد

 

عکس از نوزادان و کودکان

تیم ما باور دارد که گرفتن عکس از نوزادان و کودکان نو پا می تواند چالش برانگیز باشد، اما عکاسان استودیوی حرفه ای ما قصد دارند این روند را سرگرم کننده و تا حد امکان بدون استرس انجام دهند، تا فرشته ی کوچک شما اذیت نشود.

عکاسان استودیوی ما صبر و شکیبایی برای ارائه مشاوره و پشتیبانی دارند، تا بتوانید از جلسه عکاسی خود با خانواده لذت ببرید و ظاهر دلخواه خود را به دست آورید.

عکاسی بارداری

ما از دوران بارداری و همچنین جمع های خانوادگی نیز برای شما عزیزان عکاسی می کنیم، شما می توانید زندگی کودک خود را از دوران بارداری و شیرخوارگی مستند کنید، پس با بردن نوزاد خود به عکاسی هر سال می توانید یک عکس آتلیه حرفه ای را  به جمع عکس هایتان اضافه کنید.

حتما بخوانید: آتلیه عکاسی بارداری

عکس پوستری

ما می توانیم عکس آتلیه ای مورد علاقه شما را به صورت عکس، پوستر و بوم چاپ کنیم تا با افتخار در خانه خود یا به عنوان هدیه ای شخصی برای دوستان و سایر اعضای خانواده خود تهیه کنید.

برای اینکه عکس آتلیه نوزاد خود را تا حد ممکن متنوع و هیجان انگیز جلوه دهید، ما به شما پیشنهاد می کنیم اسباب بازی ها و وسایلی را که در زمان فیلم برداری برایشان مهم است، به همراه داشته باشید.

این کار روش مناسبی برای به یاد آوردن آنچه نوزاد شما در مراحل مختلف بازی خود که چیزهای جالبی پیدا کرده باشد، تا عکس زیباتری داشته باشید می توانید استفاده کنید.

 همچنین با تغییر لباس نوزاد خود می توانید مجموعه ای از عکس ها با لباس ها و مضامین مختلف از نوزادتان را داشته باشید.

جلسات عکاسی نوزاد را با آتلیه عکاسی لنزو رزرو کنید، تا عکس های زیبایی از نوزاد، کودک نو پا و تمام خانواده را برای شما به ارمغان بیاوریم، که در طی سالها عکس های زیبای خود را ثبت و به یادگار داشته باشید.

عکاسی

عکاسی نوزاد

 

زمان گرفتن عکس از نوزاد

جلسات عکاسی نوزاد در دو هفته اول زندگی گرفته می شود، تا قبل از تغییرات چهره نوزادتان بتوانید عکس را ثبت کنید. همچنین سبک و نمایش طبیعی با هدایت نوزاد و آثار هنری زیبا عکس های نوزاد شما را بسیار زیبا و دلنشین می کنند.

راحتی و امنیت نوزاد شما اولویت اصلی آتلیه ماست. آتلیه عکاسی لنزو با خدمات کامل در زمینه عکس آتلیه ای نوزاد، برای سال اول نوزاد هم تخصص دارد.

 

از شما همراهان عزیز لنزو تشکر میکنیم، امیدواریم که مورد رضایت شما عزیزان قرار گرفته باشد.