عکاسی از نوزاد یک کار بسیار زیبا و شیرین است. اما خود نوزاد توانایی ژست گرفتن ندارد. از همین رو ممکن است که تا عکس ها تکراری و خسته کننده شوند. شما میتوانید با استفاده از ترفندها و ایده هایی که در این مطلب برای شما آماده کرده ایم عکس های خاص و زیبا از نوزاد دلبند خود بگیرید.

ژست عکاسی ماهگرد نوزاد پسر به وسیله تخته سیاه

یکی دیگر از ایده های عکاسی از نوزاد پسر گرفتن عکس ماهگرد است که میتوانید نمونه های بیشتری را در ایده عکس ماهگرد نوزاد در منزل تماشا کنید. یکی از اکسسوری هایی که برای ماهگرد میتوانید استفاده کنید، تخته سیاه است. شما با استفاده از یک گچ میتوانید هر طرحی را که مد نظر دارید روی تخته بکشید و تاریخ ماه تولد نوزاد را نیز روی آن بکشید.

عکس نوزاد با تخته سیاه

استفاده از کروات برای ژست عکاسی نوزاد پسر

برای عکس گرفتن از نوزاد پسر استفاده از لوازم مردانه باعث زیبا شدن عکس ها میشود. یکی از این وسایل که باعث جذابیت این عکس ها میشود استفاده از کروات یا پاپیون آن هم زمانی که نوزاد لباس به تن ندارد.

عکس نوزاد پسر با کروات

استفاده از تم و لوازم ارتشی

همه نوزادان پسر در آینده باید به خدمت سربازی بروند و این دوران جزئی از زندگی آنها را تشکیل میدهد. شما میتوانید با استفاده از یک لباس یا کوله پشتی طرح ارتشی یک عکس زیبا و جذاب از فرزند خود بگیرید و در آینده از نگاه کردن به آن عکس لذت ببرید.

ژست دست زیر چانه برای نوزاد پسر

نوزادان بدن نرم و انعطاف پذیزی دارند و میتوان ژست های مختلفی را برای مراجعه به آتلیه عکاسی نوزاد ایجاد کرد. اما ایجاد این ژست ها نیازمند کمی تخصص و تجربه است و بهتر است توسط فردی که قبلا این کار را انجام داده است صورت بگیرد. یکی از ژست های عکاسی مناسب برای نوزاد پسر را در تصویر زیر مشاهده میکنید.

استفاده از اسباب بازی به هنگام عکاسی

اسباب بازی هایی که برای نوزادان پسر تهیه میکنند با اسباب بازی دختران بسیار تفاوت دارد و استفاده از آنها در هنگام عکس برداری مشخص میکند که این فضای عکاسی پسرانه است. با استفاده از این اسباب بازی ها و به کار بردن کمی خلاقیت عکس های جالب و خلاقانه ای میتوان از نوزاد پسر گرفت.

استفاده از اسباب بازی به هنگام عکاسی

عکاسی نوزاد پسر با وسایل حمام

اکثرا نوزادان هنگامی که از حمام بیرون می آیند بسیار سرحال و شاداب هستند. هنگامی که حوله تن نوزاد است میتوانید وسای حمام مانند شامپو و سایر وسایل را کنار نوزاد چیده و یک عکس زیبا از نوزاد خود بگیرید.

گاهی اوقات برای مادران پیش می آید که می خواهند تصاویر فرزاندشان را بر روی دیوار نصب کنند به همین خاطر پیشنهاد می کنیم که به جای قاب عکس از چاب عکس بر روی تخته شاسی که بسیار جدید نیز می باشد استفاده نماییم.

استفاده از تم و اکسسوری سیبیل

این عکس یکی از بانمک ترین عکس هایی است که میتوانید از نوزاد پسر خود بگیرید. اسباب بازی، برچسب، بادکنک و انواع وسایل با طرح سیبیل وجود دارد که میتوانید از آنها استفاده کنید.

عکس نوزاد پسر باکلاه قدیمی و استفاده از تم و اکسسوری سیبیل

ژست عکاسی نوزاد پسر در فضای باز

یکی از زیباترین ژست های عکاسی برای نوزاد پسر استفاده از یک سطل آب به همراه چند میوه یا گل است که درون آن ریخته شده باشد. این ژست عکاسی یکی از کلاسیک ترین عکس هایی است که میتوانید از فرزند خود بگیرید. اما توجه داشته باشید که این ایده برای کودکانی است که میتوانند بنشینند.

همان طور که دیدید با استفاده از وسایل بسیار ساده ای که در منزل دارید میتوانید یک ژست عکاسی خاص و خلاقانه از نوزاد پسر خود بگیرید. به عنوان مثال با استفاده از یک لیوان هم میتوان خلاقیت به خرج داد و عکس جالبی از نوزاد گرفت.

آتلیه عکاسی لنزو آماده ارائه خدمات عکاسی نوزاد و کودک در آتلیه و یا منزل شما می باشد. برای تعیین وقت و مشاهده نمونه کارها با ما شماره تلفن 44008465-021 تماس حاصل فرمایید.

ممنون از رأی دهی شما کاربر عزیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *