در این مطلب اطلاعاتی راجع به بهترین ایده های عکس ماهگرد نوزاد در منزل برای تان توضیحاتی را ارائه می دهیم امیدواریم ما را تا انتهای این مطلب همراهی نمایید.

عکاسی ماهگرد نوزاد در منزل چگونه است؟

با توجه به تغییرات سریع نوزاد از این دوران زودگذر و زیبا، بهتر است عکس ها و تصاویر زیادی را ثبت کنید. عکس گرفتن از نوزاد یک فرایند شیرن و جذاب است که شما میتوانید این کار را در منزل خود انجام دهید. از مزیت های عکاسی نوزاد در منزل خودتان میتوان به این نکته اشاره کرد که شما محدودیت وقت ندارید و به راحتی میتوانید عکس های زیبایی از نوزاد خود بگیرید.

همچنین شما با خلقیات نوزاد خود آشنا هستید و میدانید در چه زمانی و در چه مکانی حال او بهتر است تا بهترین ژست عکس ماهگرد نوزاد در منزل خود انجام دهید. از سختی کار عکاسی از نوزاد در منزل میتوان به کمبود امکانات عکاسی در خانه اشاره کرد. مسلما عکس گرفتن از نوزاد در بهترین آتلیه عکاسی نوزاد باعث حرفه ای تر شدن عکس کودک دلبندتان می شود.

عکاسی ماهگرد نوزاد در منزل چگونه است؟

در خانه از نوزاد خود عکس های خلاقانه بگیرید

نوزاد شما از این موضوع آگاهی ندارد که شما میخواهید از او عکس بگیرید پس این شما هستید که باید شرایط مناسبی را برای عکاسی نوزادتان در منزل خود فراهم کنید.

به عنوان مثال زمانی که نوزاد شما از خواب بیدار شد و بعد از تعویض پوشک و شیر دادن به او حتما کمی با نوزاد خود بازی کنید تا سرحال و خندان شود و سپس عکس گرفتن را شروع کنید. همچنین دمای خانه را متناسب با لباس نوزاد تنظیم کنید که اگر به عنوان مثال میخواهید لباس باز به نوزاد خود بپوشاند سرما نخورد.

چند ایده جذاب برای عکس ماهگرد نوزاد در منزل

یکی از بهترین ایده های عکاسی نوزاد این است که متناسب با تغییر فصل عکس هایی به عنوان عکس ماهگرد نوزاد بگیرید. به عنوان مثال در فصل بهار یکی از بهترین زمان عکاسی نوزاد است و میتوانید از گل های رنگی و زیبا این فصل در عکس استفاده کنید.

چند ایده جذاب برای عکس ماهگرد نوزاد در منزل

اگر میخواهید از ماه های اول تا یک سالگی نوازد خود عکس بگیرید و روند رشد او را ثبت کنید، پیشنهاد میکنیم از پارچه های رنگی که دارای اعداد هستند، خریداری کنید. شما میتوانید هر ماه با ایده های خلاقانه خود یک تم ایجاد کرده و عکس های ماهگرد زیبایی از نوزاد خود به یادگار ثبت کنید.

چند ایده جذاب برای عکس ماهگرد نوزاد در منزل

با توجه به مناسبت های مختلفی همچون شب یلدا، عید نوروز و … میتوانید از ژست های زیبایی برای عکاسی نوزاد در منزل ایده بگیرید. استفاده از اکسسوری های کودکانه و رنگی را در چنین عکس هایی فراموش نکنید.

ژست عکس نوزاد دختر در منزل

با استفاده از وسایل ساده ای که در منزل در اختیار دارید میتوانید یک تصویر زیبا خلق کنید فقط کافیست تا کمی خلاقیت به خرج داده تا بتوانید از وسایل ساده ای همچون چند تکه پارچه یا پتو مانند تصویر زیر یک عکس خلاقانه و زیبا از نوزاد در منزلتان بگیرید.

ژست عکس نوزاد پسر در منزل

همانطور که گفته شد عکس گرفتن نوزاد در منزل فقط کمی خلاقیت می خواهد و به لوازم های لاکچری و خاصی نیاز نخواهید داشت. به عنوان مثال شما با استفاده از لباس هایی که برای نوزاد شما کوچک شده هم میتوانید یک عکس خیلی زیبا در خانه بگیرید.

عکاسی از نوزاد دختر در منزل

چرا آتلیه عکاسی لنزو را انتخاب کنیم؟

گاهی اوقات پیش می آید که مادر نوزاد تقاضا دارد برای به یادگار ماندن تصاویر فرزندش تصاویرش را بر روی تخته شاسی چاپ نماید به همین خاطر پیشنهاد می شود تمام نکات مربوط به چاپ عکس روی تخته شاسی را رعایت نمایید تا تابلویی زیبا در اختیار داشته باشید.

نداشتن دوربین حرفه ای

در بیشتر مواقع دوربینی که شما در خانه استفاده میکنید یک دوربین معمولی یا گوشی موبایل است. وجود یک دوربین حرفه ای با لنز های مختلف باعث می شود که عکس های با کیفیت تری به هنگام عکاسی نوزاد در منزلتان داشته باشید.

نداشتن سرعت عمل

یک عکاس حرفه ای به خوبی میداند که وقتی کودک شما میخندد چه زمان دکمه شاتر دوربین را فشار دهد تا لبخند شیرین نوزاد شما را ثبت کند.

آشنا نبودن با عوامل موثر در عکاسی

نبود نورپردازی مناسب و عدم آشنایی با عواملی که در عکاسی موثر است باعث میشود تا نتیجه عکاسی نوزاد در منزل به خوبی عکاسی از نوزاد در آتلیه نشود.

عکس نوزاد در حال خواب

در نتیجه اگر تجهیزات و مهارت لازم برای عکس گرفتن از کودکان خود را ندارید، پیشنهاد می کنیم متخصصین آتلیه لنزو که یکی از بهترین آتلیه عکاسی در تهران هستند را انتخاب کنید. ما با بهترین دکور و انواع تم های کودکانه محیطی خاص و آرام را برای کودک و نوزادتان فراهم می کنیم.

رأی بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.