ژست عکس تولد در طبیعت یکی از بهترین راه ها برای ثبت تصاویر در محیط های طبیعی و باز می باشد به همین خاطر پیشنهاد می شود برای این که بهترین ژست ها را برای ثبت تصاویر فرا بگیرید می توانید به قسمت آتلیه عکاسی فضای باز مراجع نمایید.

ژست عکاسی تولد دخترانه در فضای باز

منظور از فضای باز هر مکانی به جز خانه و استودیو عکاسی است که برای مراسم تولد خود انتخاب میکنید. عکاسی در فضای باز باعث زیباتر شدن عکس های تولد شما خواهد. بهترین زمان برای عکاسی تولد در فضای باز فصل بهار است. با این حال متولدین تمام فصل ها با انتخاب یک لوکیشن مناسب میتوانند عکس های زیبایی را به یادگار ثبت نمایند.

 

ژست عکس تولد در طبیعت

انتخاب لوکیشن برای عکاسی تولد در فضای باز

انتخاب لوکیشن عکاسی تولد یک امر سلیقه ای است و بستگی به این دارد که شما چه مکانی را برای عکاسی دوست دارید. همچنین میتوانید از تیم  آتلیه عکاسی لنزو در این باره مشاوره بگیرید و یک عکاس حرفه ای را برای آن روز رزرو کنید. شما برای گرفتن عکس تولد در فضای باز بهتر است از قبل به فکر مکان برگزاری آن باشید. اگر نمیخواهید برای رسیدن به لوکیشن زیبا مسافت زیادی را بپیمایید، بهتر است از باغ عمارت برای عکاسی که در شهر وجود دارند استفاده کنید و همراه با تیم عکاسی خود برای چند ساعت به آنجا رفته و عکس های زیبایی را ثبت نمایید. همچنین برای عکاسی تولد در محیط باز میتوانید به کوه یا دشت که در خارج از شهر قرار دارند رفته و عکس زیبایی بگیرید.

انتخاب لوکیشن عکاسی فضای باز

چرا فضای باز برای عکاسی تولد مناسب است؟

عمده ترین علت آن وجود نور است. وجود نور طبیعی به زیباتر شدن عکس شما کمک زیادی میکند. همچنین وجود درختان و قرار گرفتن در طبیعت حس شادابی را در عکس های شما ایجاد خواهد کرد. برای عکاسی تولد در فضای باز مهم ترین نکته ای که باید در نظر داشته باشید وضعیت آب و هوایی است. هنگامی که برای عکاسی در فضای آزاد میروید حتما باید مناسب آن فصل را به همراه داشته باشید. دومین نکته این است که وسایل زیبا به اندازه کافی همراه خود داشته باشید. به عنوان مثال وسایل تزئینی و بادکنک برای زیباتر شدن عکس هایتان حتما به همراه داشته باشید. در ادامه بهترین ایده عکاسی تولد در فضای باز را به شما معرفی میکنیم.

ژست عکس تولد در طبیعت

فوت کردن کاغذ رنگی

یکی از ژست هایی که به تازگی مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته و ایده‌ای بسیار جذاب است. عکس گرفتن هنگام فوت کردن کاغذ رنگی هاست. با استفاده از وسایل ساده ای همچون خرده های کاغذ رنگی میتوانید یک عکس حرفه ای بگیرید.

استفاده از دود رنگی در عکس تولد در فضای باز

یکی از ایده های عکاسی تولد در فضای باز استفاده از دودرنگی است. این ایده را فقط میتوانید در فضای باز اجرا کرد. این عکس تبدیل به یکی از زیباترین عکس های تولد شما خواهد شد.

ایجاد تم برای عکاسی تولد در فضای باز

سعی کنید برای عکس تولد در فضای باز از وسایل ساده و زیبا استفاده کنید. برای ایجاد تم رنگی سعی کنید از یک هارمونی رنگی در لباس، بادکنک ها، کیک و سایر وسایل استفاده نمایید تا عکس های شما زیباتر شود. میتوانید با در دست داشتن بادکنک هایی که به شکل اعداد هستند، سن خود را نمایش داده و با آن عکس بگیرید.

استفاده از فشفشه در عکاسی تولد

یکی دیگر از وسایلی که استفاده از آن میتواند یک حس و حال فوق العاده ای به عکس شما بدهد، فشفشه است. با روشن کردن فشفشه یک عکس بسیار زیبا میتوانید بگیرید.

 

ژست عکس تولد با بادکنک

 

برای عکاسی یکی از نکاتی که باید در نظر داشته باشید داشتن آرامش است. استرس باعث میشود در عکس های تولد خود خشک و مصنوعی باشید و این حالت عکس های شما را خراب میکند. برای عکس برداری تولد در فضای باز سرحال باشید تا عکس های شما جذاب تر و زیباتر شود.
عکاس حرفه ای به همراه داشته باشد

 

ژست عکس تولد دونفره

 

اگر تمایل دارید عکس های تولد خود را در طبیعت و فضای باز بگیرید حتما به یک عکاس حرفه ای نیاز دارید. گرفتن عکس در فضای باز نیازمند تجربه و تخصص است. یک عکاس حرفه ای نور مناسب را میشناسد، شات های به موقع میگیرد و از همه مهم تر اینکه یک دوربین حرفه ای با خود به همراه دارد. همه این موارد باعث میشوند تا عکس های حرفه‎ای تر و زیباتری داشته باشید.

توجه داشته باشید در مواقعی نیز این امکان برای شما به وجود می آید برای ثبت تصاویر تیلغاتی برای برند سازی به دنبال افرادی با دانش بالا هستید به همین خاطر پیشنهاد می شود برای ارتباط برقرار کردن با شماره های 02144008465-44006477 یا به قسمت آتلیه عکاسی صنعتی مراجعه نمایید و با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید.

ممنون از رأی دهی شما کاربر عزیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.