خیلی وقت ها برای شما هم پیش آمده که با وجود آمادگی کامل برای عکس گرفتن، از نتیجه کار راضی نبوده و هیچ کدام از عکس هایتان را نمی پسندید. یکی از باورهای اشتباه در بین افراد این است که می گویند ما خوش عکس نیستیم.

راه های خوش عکس شدن

چیزی به عنوان خوش عکس و یا بد عکس بودن وجود نداشته و در صورتی که اصول عکاسی و نحوه صحیح ژست گرفتن را رعایت کنید، عکس های زیبایی خواهید داشت. حال این سوال پیش می آید که چیکار کنیم خوش عکس باشیم؟ ما در ادامه ترفندهایی را به شما یاد می دهیم که عکس هایی زیبا و جذاب داشته باشید.

توجه داشته باشید شما می توانید در طبیعت و فضای باز به راحتی تصاویر تان را ثبت نمایید به همین خاطر پیشنهاد می کنیم از پست مربوط به آتلیه عکاسی فضای باز بازدید نمایید.

چرا خوش عکس نیستم

 آنهایی که همیشه غر میزند که وای من بد عکسم و چیکار کنم در عکس ها زیبا باشم و… معمولا افرادی هستند که نمی توانند با دوربین ارتباط خوبی برقرار کنند. این افراد اعتماد به نفس پایینی دارند و در مقابل دوربین موذب می شوند. برای داشتن عکس هایی جذاب اعتماد به نفس خود را بالا برده و خجالت را کنار بگذارید و به راحتی به دوربین نگاه کنید و خودتان باشید.

چگونه در عکس های خوب بیافتیم ؟

برای این که خوش عکس باشید شما می بایست تمام نکات مربوط به ژست های عکاسی را رعایت نمایید.

به بدنتان حالت دهید

نحوه ژست گرفتن و فرم بدن شما می تواند از آن چیزی که هستید شما را لاغرتر و یا چاق تر نشان دهد. در صورتی که می خواهید در عکس لاغرتر شوید، سه رخ ایستاده و تکیه خود را بر روی یکی از پاهایتان بگذارید. ایده گرقتن از ژست های افراد مدل و فتوشینگ های هنرمندان میتواند به شما در  چگونگی خوش عکس شدن کمک کند.

 

راه های خوش عکس شدن :به بدنتان حالت دهید

 

انتخاب لباس و رنگ مناسب

لباس مناسب نه تنها در عکس بلکه در میهمانی ها نیز شما را لاغرتر نشان می دهد به همین دلیل باید بدانید که چه نوع لباسی باید بپوشید. لباس های گشاد شما را لاغرتر می کند به همین دلیل در صورتی که قصد دارید در عکسهایتان لاغرتر شوید، لباس هایی با رنگ تیره بر تن کنید.

زاویه سرتان را درست انتخاب کنید

در صورتی که صورت پُری دارید، سرتان را بالا نگه داشته و در حالت نیم رخ صورتتان را قرار دهید و موهایتان را به صورت ساده در یک سمت صورت خود بریزید. در صورتی که می خواهید در عکس چاق تر به نظر برسید به صورت تمام رخ جلوی دوربین قرار گرفته و موی خود را در دو طرف صورت ریخته و کمی آن را پوش دهید.

 

چی کار کنم تو عکس خوب بیافتم؟زاویه سرتان را درست انتخاب کنید

 

به بدنتان پیچ و تاب دهید

گاهی اوقات برخی از انسان ها به دلیل داشتن چهره ایی جذاب می توانند به راحتی در زمینه ی مدلینگ و تبلیغات شرکت نمایند به همین خاطر پیشنهاد می کنیم فرصت های تان را غنیمت بدانید و نکات مربوط به عکاسی صنعتی را غنیمت بدانید.

افرادی که می خواهند لاغرتر به نظر برسند باید کمی به بدن خود پیچ و تاب دهند و برای این کار در ابتدا باید شانه های خود را به سمت جلو بکشید و پایتان را با شانه خود تنظیم کنید تا علاوه بر لاغری عکس جذاب تری نیز داشته باشید.

 

به بدنتان پیچ و تاب دهید

 

انتخاب یک عکاس حرفه ای

نمی شود گفت که تنها بد افتادن عکس ها به دلیل ژست و یا لباس های نامناسب شماست، بلکه زاویه دوربین و نحوه عکس گرفتن نیز در زیباتر شدن عکس های شما تاثیر بسیار زیادی دارد. زاویه عکس و کادربندی تاثیر فوق العاده ای بر روی خوش عکس بودن شما می گذارد. به همین دلیل سعی کنید فردی را به عنوان عکاس انتخاب کنید که در رعایت اصول زاویه و کادربندی عکس ها و هم به نورپردازی تخصص کافی را داشته باشد.

آتلیه عکاسی استودیو لنزو با داشتن بهترین تیم حرفه ای عکاسی آماده خدمت رسانی در مراسم ها و فتوشینگ های شما می باشد. ثبت بهترین و جذاب ترین عکس های شما تخصص ماست.

رأی بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *