بارداری یکی از اتفاقات شیرین برای هر مادری است که عکاسی لنزو به شما کمک می کند تا این خاطرات شیرین را به بهترین شکل برای خود ماندگار کنید. این آتلیه کاملا مجهیز بوده و بهترین عکاسی بارداری در فضای باز و آتلیه را برای شما انجام خواهند داد. همچنین برای آنکه بدانید در چنین روزی چه مدل عکس هایی بگیرید پیشنهاد می شود حتما مطلب 7 ایده طلایی برای ژست عکاسی بارداری را بخوانید.

چه لباسی به هنگام عکاسی بارداری بپوشیم؟

یکی از سوالات متداولی که همواره مشتریان از ما می پرسند این است که برای عکس بارداری چی بپوشیم؟ گاهی ممکن است که انتخاب لباس برای عکاسی بارداری از انتخاب خود آتلیه بارداری نیز سخت تر باشد. اما به صورت کلی برای عکاسی، لباسی را در نظر بگیرید که برجستگی های شکم شما را به خوبی نشان دهد ولی نیازی نیست برای انتخاب لباس بارداری به دنبال راه های پیچیده باشید.

 

چه لباسی برای عکاسی بارداری خوبه؟

 

انتخاب پارچه و حریر برای لباس بارداری

توجه داشته باشید برای این که بخواهید پس از تولد فرزند تان تصاویر شیرینی را ثبت نمایید می توانید به قسمت های مربوط به آتلیه عکاسی نوزاد مراجعه نمایید.

حریر یکی از لباس های مناسب بارداری است که ظرافت مادرانه شما را به خوبی نشان می دهد. پارچه حریر خود یکی از ابزارهای ژست بارداری بوده و به کمک آن می توانید عکس های جذابی را به ثبت برسانید. همچنین این پارچه می تواند همانند یک لباس جذاب بر روی بدن شما قرار گیرد.

استفاده از کمربند بر روی لباس

یکی از بهترین راه ها برای نشان دادن برجستگی شکم استفاده از کمربند می باشد. کمربند را می توانید درست از جایی که برجستگی شکم شروع می شود به صورت پاپیونی و یا ساده ببندید. این ابزار برای هر لباسی مناسب بوده و نه تنها برجستگی شکم شما را نشان می دهد، بلکه باعث جذابیت لباس شما نیز خواهد شد.

پیراهن ساده و شیک

دوران بارداری یکی از دورانی است که دیگر تکرار نمی شود به همین دلیل باید تمام سعی خود را بکنید تا به بهترین شکل آن را به تصویر بکشید، برای این کار بهتر است از پیراهن های شیک ولی ساده استفاده کنید. همچنین این عکس ها برای شما به یادگاری می ماند و لباس بارداری باید به گونه ای انتخاب شود که چندین سال بعد از پوشیدن آن پشیمان نشوید.

انتخاب لباس ست با همسرتان

در صورتی که قصد دارید با همسرتان عکس دونفره بارداری بگیرید، به ست بودن لباس ها توجه کنید تا عکس جذاب تر به نظر برسد. برای داشتن لباس های بارداری ست نیازی به هزینه زیادی نبوده و شما حتی می توانید رنگ کمربند لباس خود را با رنگ لباس همسرتان ست کنید.

لباس های تنگ و کشی

لباس های کشی به خوبی می توانند برجستگی های شکم شما را نشان دهند به همین دلیل برای عکس های بارداری می توانید از یک لباس تنگ و کشی برای به تصویر کشیدن دوران بارداری خود استفاده کنید. این لباس به راحتی می تواند تمامی تغییرات ظاهری بارداری شما را نشان دهد.

پیراهن ماکسی بلند

لباس های ماکسی بسیار آزاد بوده و تنها در ناحیه شکم جذب می شود. این پیراهن به صورت دقیق می تواند دوران بارداری شما را به تصویر کشیده و ظرافت مادرانه شما را نشان دهد. پیراهن ماکسی بلند انتخابی ایده آل برای آتلیه عکاسی فضای باز به شمار می رود و شما قطعا از تماشای نتیجه کار ذوق زده خواهید شد.

 

چه لباسی برای عکس بارداری بپوشم؟

 

نکات مهم در انتخاب لباس به هنگام عکاسی بارداری

  • برای نشان داده ظرافت زنانه و زیبایی چهره خود، از لباس هایی که قسمت بالای آن کمی باز است استفاده کنید.
  • سعی کنید از لباس های ساده و تک رنگ برای عکاسی بارداری استفاده کنید تا تغییرات ظاهری شما به خوبی به چشم بیاید.
  • از آن جا که هدف از عکاسی بارداری نشان دادن برجستگی شکم و در واقع محل زندگی فرشته کوچولوی شماست بهتر است لباس های ساده و بدون مارک و یا تصویر خاصی پوشیده تا تنها تمرکز چشم بر روی شکم شما باشد.

در این مطلب لباس های مناسب برای ثبت تصاویر در آتلیه عکاسی بارداری در اختیار تان قرار دادیم امیدواریم این مطلب به اندازه کافی برای تان آموزنده و مفید واقع شده باشد.

رأی بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *