در هر آلبوم خانوادگی، عکس عروسی یکی از زیباترین و خاطره انگیزترین انواع عکس است. یکی از مهم ترین آیتم های عروسی انتخاب بهترین آتلیه عکاسی عروس برای روز عروسی برای عکس و فیلمبرداری است. برای عکس عروس و داماد هر چه قدر فرد عکاس متخخص و حرفه ای باشد و همچنین با تجهیزات کامل عکاسی و نور در مراسم حاضر شود نتیجه کار دلبخش خواهد بود.

عامل دیگری که در هنگام عکاسی عروس باید به آن توجه کرد نوع فضای عکس برداری و ژست های هر دو زوج است. پیشنهاد می شود حتما تا قبل از روز مراسم عروس تان حتما از ژست های عکس عروس و داماد ها ایده بگیرید و آنها را بایکدیگر تمرین کنید تا آمادگی لازم را برای روز اصلی داشته باشید.

ایده گرفتن از عکس های دیگران موجب می شود تا در آتلیه و یا در عکاسی فرمالیته خود در فضای باز (طبیعت مثل دریا و جنگل) بتوایند بهترین ژست ها را بگیرید. همچنین برای عکاسی عروس و داماد میتوانید از حلقه ها، دسته گل و کفش هایتان نیز استفاده کنید. در ادامه چندین عکس از زیباترین نمونه های ژست عکاسی عروس و داماد را باهم خواهیم دید.

مدل ژست عکاسی عروس و داماد

بوسیدن دست عروس

بوسه زدن به دست همسر نشانه احترام، وفاداری و تحسین است. این حرکت یکی از راه های ابراز عشق و علاقه است. یکی از ژست های رمانتیک عروس و داماد گرفتن عکس هنگام بوسیدن دست عروس است.

بوسیدن دست عروس در عکاسی عروس و داماد

بوسیدن پیشانی عروسبوسیدن پیشانی احساسات پاک یک رابطه عاشقانه را بیان می کند. این عمل به فرد مقابل احساس امنیت و مراقبت را القا می کند. یکی از رمانتیک ترین ژست های شما در روز عروسی میتواند این ژست باشد.

بوسیدن پیشانی عروس برای عکاسی عروسی

خندیدن طبیعی در هنگام عکاسی

در هنگام گرفتن عکس سعی کنید بسیار آرام بوده و به زبان ساده تر، خودتان باشید. در هنگام گرفتن عکس از خندیدن از ته دل نترسید زیرا این عکس، تبدیل به یکی از زیباترین عکس های شما خواهد شد.

توجه داشته باشید که به تازگی به صورت مد ظاهر شده است که عروس و داماد پس از مراسم عروسی برای ثبت تصویر به فضای باز مراجعه می نمایند به همین خاطر پیشنهاد می شود مطلب مربوط به آتلیه عکاسی فضای باز را مطالعه نمایید.

ژست خنده در عکاسی

در عکس عروستان خودتان باشید و بخندید

نشان دادن قسمت پشت لباس عروس

اگر پشت لباس عروس شما دوخت و مدل منحصر به فرد و زیبایی دارد، میتوانید در برخی از عکس های عروس تان نمایی از پشت لباس خود نیز در عکس داشته باشید. یکی از زیباترین نوع نمایش پشت لباس عروس را در عکس زیر مشاهده میکنید.

توجه داشته باشید که کلیه ی تصویر برداری توسط کادر مجرب آتلیه عکاسی مورد انجام می گیرد و تمامی حق و حقوق مشتری نزد استودیو لنزو محفوظ می باشد.

نشان دادن پشت لباس عروس در عکاسی

بلند کردن عروس از روی زمین

برای گرفتن این نوع عکس کلاسیک و زیبا که از زمان های قدیم تا به امروز مورد استفاده زوج ها در روز عروسی است، باید به مدل دامن خود توجه داشته باشید. معمولا لباس هایی که پف کمتری دارند برای این مدل ژست عکاسی عروس مناسب هستند.

بلند کردن عروس از روی زمین به هنگام عکس عروسی

عکس عروس و داماد با ساقدوش ها

بهتر است ساقدوش های خود را از میان دوستان صمیمی خود انتخاب کنید. این کار باعث میشود دوستان صمیمیتان در بهترین روز زندگیان همراهتان باشد و هم اینکه ایده حضور ساقدوش در برخی عکس ها بسیار جذاب و زیباست.

عکس عروس و داماد با ساقدوش ها

استفاده از ریسه چراغ در عکاسی

استفاده از ریسه چراغ در محیط باز مثل جنگل و ساحل صحنه ای رویایی را ایجاد میکند. گرفتن عکس با اکسسوری های خاص میتواند به زیبا شدن عکس های شما کمک زیادی کند.

استفاده از ریسه چراغ در عکاسی 

ژست عروس و داماد با دسته گل

یکی از زیبارین وسایلی که عروس با خود به همراه دارد، دسته گل است و ارزش این را دارد که یک عکس را به آن اختصاص بدهیم. یکی از ژست های زیبا همراه با دسته گل است.

ژست عکس عروس و داماد با تور عروس

باز کردن تور و نمایش آن در عکس ها یکی از ایده های جذاب است که به زیباتر شدن عکس های شما کمک زیادی میکند.

ژست  عکس عروس و داماد با با تور عروس

ایده کالسکه سواری در عکاسی عروس

اگر در باغی که برای عکاسی به آنجا میروید کالسکه وجود داشت، از آن غافل نشوید. این عکس یکی از ژست های کلاسیک و زیباست که میتوانید در روز عروسی خود بگیرید.

کالسکه سواری در عکاسی عروس 

عکاسی ضدنور عروس و داماد (عکاسی سیولئت)

یکی از تکنیک های عکاسی این است که منبع نور پشت سوژه عکس قرار بگیرد. زیباترین حالت نیز زمان غروب آفتاب است. این نوع عکس را هم در محیط باز و هم در آتلیه میتوان گرفت.

عکاسی ضدنور عروس و داماد (عکاسی سیولئت)

عکاسی عروس در کوهستان

انتخاب لوکیشن عکاسی عروس و داماد کاملا به سلیقه شما بستگی دارد. بیشتر خانم ها جنگل و دریا را برای لولیشن عکاسی فرمالیته انتخاب می کنند. یکی از پیشنهاد های سخت اما بسیار قشنگ برای عکاسی شما میتوانید انتخاب مناطق کوهستانی با منظره ای بینظیر باشد.

ایده عکاسی عروس و داماد در مناطق کوهستانی

عکاسی در ساحل

بسیاری از عروس و دامادها ساحل را برای گرفتن عکس های خود انتخاب میکنند که یک انتخاب جسورانه و منحصر به فردی است. تنها مسئله ای ممکن است برای عکاسی لب دریا شما را اذیت کند خیس شدن لباس های شماست. البته همچین روزی ارزش سختی کشیدن رو داره!

عکاسی در ساحل

ما در آتلیه عکاسی عروس لنزو با داشتن مجرب ترین عکاسان خانم و اقا  آماده خدمت رسانی در تمام زمینه های عکاسی در مجالس و مراسم های شما هستیم.

ممنون از رأی دهی شما کاربر عزیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *