برای این که عکس پروفایل خوب و حرفه ایی را به ثبت برسانید می بایست فعالیت های پشت سر همی را انجام دهید.در ادامه برخی فعالیت هایی که منجر می شود تا شما یک عکس خوب و حرفه ایی را برای پروفایل تان به ثبت برسانید را بیان خواهیم کرد امیدواریم تا انتهای این مطلب ما را همراهی نمایید.

چگونه یک عکس پروفایل خوب بگیریم؟

عکس پروفایل زیبا و استاندارد تاثیر زیادی بر روی دید و تفکرات مثبت مخاطبین ما می گذارد به همین دلیل باید عکس های زیبا و استانداردی را برای پروفایل شبکه های اجتماعی و اکانت های خود انتخاب کنیم. شاید شما هم از آن دسته از افرادی باشید که از عکس گرفتن فراری باشید و با خود بگویید چه طوری خوش عکس باشیم یا چه طوری یک عکس پروفایل خوب از خودمان بگیریم؟

در این مقاله ما به شما روش هایی را می گوییم که شما به راحتی و با رعایت کردن آن ها بتوانید عکس های هنری و حرفه ای پروفایلی از خودتان بگیرید. و حتی بعد از گرفتن عکس های مد نظر میتوانید چاپ عکس روی تخته شاسی هم داشته باشید .

اگر قصد این را دارید که عکس های پروفایلی حرفه ای در آتلیه بگیرید، آتلیه عکاسی لنزو را امتحان کنید.

چه طوری عکس پروفایل پسرانه بگیریم

تنظیم نور دوربین برای بهتر شدن عکس ها

نور تاثیر زیادی بر روی زیبایی صورت شما دارد . بنابراین نورها و سایه های صورت خود را کنترل کنید تا عکس شما زیباتر و حرفه ای تر به نظر برسد. برای عکس گرفتن از پرتره هیچ گاه از فلاش دوربینتان استفاده نکنید زیرا فلاش عکس شما را محو کرده و زیبایی چهره شما را از بین می برد.

 

تنظیم نور دوربین برای بهتر شدن عکس ها

 بهترین زاویه صورت خود را پیدا کنید

صورت شما با توجه به استخوان بندی و حالتی که دارد، در زاویه مشخصی جذاب تر به نظر می رسد به همین دلیل در هنگام عکاسی ابتدا بهترین زاویه و بهترین حالت چهره خود را پیدا کرده و سپس عکاسی کنید. به عنوان مثال در صورتی که غبغب دارید، کمی صورت خود را به جلو متمایل کرده و سر خود را زیاد بالا نگیرید.

 بهترین زاویه صورت خود را پیدا کنید

زیاد به دوربین نزدیک نشوید

در هنگام انداختن عکس سلفی کمی از دوربین فاصله بگیرید تا عکس اعوجاج پیدا نکند. برای این کار می توانید دوربین خود را بر روی پایه و یا وسیله ای قرار داده و تایمر عکس را روشن کنید تا بتوانید فاصله مورد نیاز خود را از دوربین رعایت کرده و عکس های جذاب تری را به ثبت برسانید. گرفتن عکس در آتلیه عکاسی دیجیتالی هم میتواند گزینه ای برای گرفتن عکس علاوه بر عکس سلفی با گوشی باشد .

زیاد به دوربین نزدیک نشوید

از نرم افزارهای ادیت استفاده کنید

برای این که عکس پروفایل شما جذاب تر به نظر برسد و نور عکس های شما تنظیم باشد، بهتر است با استفاده از یک نرم افزار ادیت عکس های خود را ویرایش کنید. برای ویرایش عکس ها حتما لزومی به استفاده از نرم افزارهای ویرایش حرفه ای عکس نبوده و شما با نرم افزارهای گوشی می توانید به راحتی عکس های خود را ویرایش کنید.

از نرم افزارهای ادیت استفاده کنید

برای عکس های پروفایلی لباس مناسب تن کنید

طرح و رنگ لباس تاثیر زیادی بر روی زیبایی عکس دارد. ترجیحا برای افزایش جذابیت در گرفتن عکس پروفایلی، رنگ لباس خود را متناسب با رنگ زمینه انتخاب کنید و یا بالعکس رنگ زمینه را با رنگ لباس های خود هماهنگ کنید. هماهنگی بین لباس و زمینه عکس دید متفاوتی را به بیننده خواهد داد. برای گرفتن عکس در آتلیه عکاسی هم میتوانید چند دست لباس برای خود به آتلیه برده و عکس های متفاوت با لباس های مختلف خود بگیرید .

چگونه عکس پروفایل خوب و هنری داشته بگیریم؟

در صورتی که عکس پروفایل برای شما اهمیت بسیار زیادی دارد توصیه می شود که از یک عکاس بخواهید که عکس هایی زیبا با ترکیب بندی استاندارد را از شما ثبت کند. اگر قصد دارید عکس پروفایل حرفه ای و هنری داشته باشید پیشنهاد می کنیم آتلیه عکاسی انزو در غرب تهران را حتما امتحان کنید.  عکاسان لنزو بهترین عکس های پرتره و عکس پروفایلی حرفه ای را از شما میگیرند.

ممنون از رأی دهی شما کاربر عزیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.