فیلم برداری حرفه ای محصولات

طبق آمار 49 درصد از افراد و مشتریان با خرید حضوری در فروشگاه ها راحت تر هستند. از این لحاظ راحت هستند که بتوانند محصول را لمس کنند و از کیفیت محصول اطمینان پیدا کنند. شما برای جذب 51 درصد که به سمت خرید آنلاین و غیر حضوری می آیند، باید عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای، دقیق و با کیفیت از تمام زوایای محصول بکنید تا بتوانید مشتریان را جذب فروشگاهتان بکنید.

اگر این کارها را انجام ندهید مشتریان ترجیح می دهند که به خرید حضوری بپردازند و این باعث می شود که شما مشتریان خود را از دست بدهید. در فیلمبرداری حرفه ای از محصولات شما باید نکاتی را رعایت کنید که بتوانید فیلمبرداری با کیفیت را انجام دهید. ما به نکاتی که شما باید رعایت کنید تا بتوانید فیلمبرداری حرفه ای محصولات را انجام دهید.

ایده فیلمبرداری از محصولات

تجهیزات ضبط فیلم

امروزه دوربین های با کیفیت بسیار بالا تولید می شوند و شما می توانید با استفاده از این دوربین ها از محصولات خود به صورت حرفه ای فیلمبرداری کنید. شما باید مواردی را در فیلم برداری از محصولات رعایت کنید که ما در زیر به آن ها اشاره می کنیم:

  • از دوربین پشت برای فیلمبرداری استفاده کنید.
  • دوربین را به صورت افقی بگیرید.
  • نور صفحه را تا حد ممکن زیاد کنید.

نورپردازی مناسب برای ضبط فیلم

شما باید نور مکان فیلم برداری و دوربین خود را تا حد ممکن مناسب فضا روشن کنید تا بتوانید فیلمبرداری حرفه ای محصولات را به طرز عالی انجام دهید. شما برای انجام این کار می توانید چراغ های مخصوص را خریداری کنید تا بتوانید نور را تنظیم کنید. شما برای انجام این کار باید بیشترین دقت را داشته باشید زیرا انجام این کار، باید به بهترین شکل انجام شود. این بخش از مهم ترین مراحل فیلمبرداری محصولات می باشد.

پس زمینه ساده

پس زمینه های ساده، همواره یکی از پرمصرف ترین پس زمینه ها می باشد.پس زمینه های ساده و سفید به این علت که شلوغ نمی باشند و حواس مخاطب را پرت نمی کند،ایده ی خوبی برای فیلم برداری از محصولات می باشد.اگر پس زمینه ی شما شلوغ باشد ممکن است حواس مخاطب، به پس زمینه ساده باشد و توجه کمتری را برای محصول خرج کند.

ترکیب بندی

استفاده از تجهیزات حرفه ای لزوما به معنای فیلمبرداری و عکسبرداری عالی نمی باشد؛زیرا شما با رعایت نکردن یک سری نکات ،عکس های بدی را می توانید ثبت کنید.ترکیب بندی یکی از بخش های مهم در فیلمبرداری از محصولات می باشد.اگر ترکیب عکس و فیلمبرداری های شما به درستی نباشد،شما نمی توانید یک اثر خوب را ثبت کنید.

 

شما میتوانید جهت فیلمبرداری به استودیو عکاسی لنزو مراجعه کرده و جهت مشاوره با این مجموعه اقدام کنید .

 

رأی بدهید