نصب قاب عکس چندتایی روی دیوار

شاید به این نکته توجه کرده باشید زمانی یک فرد برای اولین بار به خانه شما می آید، نمی‌تواند از قاب عکس های شما چشم بردارد و توجه زیادی به آن‌ها می‌کند. برای برخی از افراد این تصاویر راهی برای ارضای کنجکاوی آن‌ها است.

به همین دلیل است که بسیاری از مردم از نصب قاب عکس روی دیوار و میز را برای نگهداری عکس های خود استفاده می‌کنند تا همیشه این تصاویر در معرض دیدشان باشد. در ادامه چندین مدل زیبا برای چینش و نصب قاب عکس روی دیوار را برای شما آماده کرده ایم.

انتخاب یک قاب عکس مناسب باعث می‌شود این حس خوب که به آن عکس دارید در شما چندین برابر شود ما در آتلیه لنزو قاب عکس‌ متنوع و زیادی را برای شما آماده کرده‌ایم تا شما عکس‌های زیبای خود را به زیباترین شکل قاب کنید.

 

نصب قاب عکس چندتایی

 

کاربرد قاب عکس در دکوراسیون منازل

قاب عکس معمولا روی یک دیوار یا یک میز قرار می‌گیرد. این اشیاء به طور فزاینده‌ای در طراحی داخلی یک خانه تاثیر گذار هستند. اصطلاح دکوراسیون داخلی به معنای ایجاد فضایی است که باعث لذت برد برای افرادی که از خانه شما بازدید می‌کنند می‎شود.

قاب‌های عکس در دستیابی به این هدف نقش بسزایی دارند. به عنوان مثال، شما ممکن است به خانه ای بروید که روی یک میز عکسی از تمام اعضای خانواده وجود دارد یا ممکن است در سالن ورودی چندین قاب عکس روی دیوار ها نصب شده باشد که بدون شک این تصور را به شما منتقل می کند که ساکنان آن خانه برای یکدیگر ارزش دارند.

به همین ترتیب یک خانه را در نظر بگیرید که دارای چندین نقاشی است که بر روی دیوارها آویزان و قاب بندی شده‌اند. این کار سلیقه‌ی صاحب خانه را به عنوان یک خبره هنری را آشکار می‌کند. بنابراین به راحتی می‌توان فهمید که چرا نحوه قرار دادن قاب عکس در طراحی داخلی اینقدر ضروری است.

شایان ذکر است که قاب های تصویری در انواع مختلفی از اشکال، اندازه، جنس و رنگ‌ها ساخته می‌شوند که در آتلیه لنزو تمام مدل های جدید قاب عکس چندتایی، دیواری و رومیزی را دارد. بنابراین، پیدا کردن یک قاب، متناسب با فضای داخلی منزل شما بسیار آسان می شود.

گاهی اوقات برای تان پیش خواهد آمد که به جای قاب عکس نیاز به تخته شاسی دارید به همین خاطر شما می بایست به مطلب چاپ عکس بر روی تخته شاسی مراجعه نمایید تا اطلاعات لازم را به دست آورید.

بهترین مدل برای نصب و قرار دادن قاب عکس روی دیوار

 

قاب عکس زیبا و شیک

 

مدل نصب قاب عکس

 

شاسی قاب عکس روی دیوار

 

نصب و کولاژ عکس روی قاب

 

قاب عکس فانتزی

 

چرا باید عکس های خود را قاب کنید؟

بدون شک عکس های زیادی از همه افراد خانواده در مهمانی ها و رویدادهای مهم خانوادگی گرفته‌اید. به جای اینکه عکس های خود را در تلفن های هوشمند یا کامپیوتر نگه دارید چرا چند نمونه از بهترین عکس ها را قاب نمی‌کنید تا همیشه جلوی چشمانتان باشد؟

3 دلیل وجود دارد مبنی بر اینکه چرا باید عکس های خود را درون قاب عکس قرار دهید

قاب عکس به عنوان یک حافظه، از هنر و خاطرات شما را محافظت می کند.

  •  آیا اخیرا با دوستان خود در سفری عالی حضور داشته و از آن لحظات عکسی به یادگار ثبت کرده اید؟
  •  آیا از موسیقیدان مورد علاقه خود یک عکس نوشته شده دارید و به آن علاقه مند هستید؟
  • با قاب بندی آن‎ها را در برابر آسیب های مختلف محافظت کنید!

افزودن زیبایی به تصاویر خود

اگر می خواهید عکس ها و آثار هنری خود را به نمایش بگذارید، آنها را روی یک شیء دیگر یا روی یک میز قرار ندهید یا بوم نقاشی خود را همینطور بر روی دیوار آویزان نکنید. آن را در یک قاب قرار دهید! سعی کنید قاب عکس با رنگ، بافت سبک و مناسب را انتخاب کنید که بهترین عملکرد برای شما داشته باشد.

قاب عکس ایده‌ای خلاقانه برای یک هدیه است!

زمانی که می‌خواهید یک هدیه منحصر به فرد به یکی از دوستان خود بدهید عکسی از خود فرد یا عکسی که با شما دارد را درون قاب عکسی قرار داده و به عنوان هدیه به آن شخص بدهید.

 

چینش قاب عکس روی دیوار

 

ما در آتلیه عکاسی لنزو قاب های آماده در انواع مدل های جدید را آماده ارائه به شما داریم و به همراه یک تیم با تجربه و دوستانه به شما در انتخاب بهترین فریم کمک میکنیم.