ثبت نخستین لحظات حضور فرزند در خانواده یکی از زیباترین کارهایی است که میتوان انجام داد. عکاسی از نوزاد در بیمارستان یکی از کارهایی است که همراهان مادر نوزاد باید انجام دهند تا این لحظات خاطره انگیز و تکرار نشدنی را ثبت کنند. به کارگیری برخی نکات ریز باعث میشود تا عکس نوزاد شما در بیمارستان بسیار زیباتر و جذاب تر شود.

به چه نکاتی برای عکاسی نوزاد در بیمارستان باید توجه کرد؟

برای ثبت این عکس ها نیازی نیست تا منتظر ژست های خاص از نوزاد تازه متولد شده بمانید. هر حرکت نوزاد میتواند یک تصویر زیبایی را خلق کند. خمیازه کشیدن، گریه کردن، خوابیدن و تمامی حرکاتی که نوزاد انجام میدهد را میتوان به یک عکس زیبا تبدیل کرد.

این نکته را فراموش نکنید که عکس گرفتن از نوزاد پسر و دختر در بیمارستان زمانی که خواب هستنند بسیار راحت تر است. اگر قصد عکس گرفتن از نوزاد در زمان بیداری را دارید باید کمی صبور بوده و با توجه به حالات نوزاد از او عکس بگیرید.

گاهی اوقات برای کسانی که در زمینه ی فیلم و سینما نیاز به نوزاد دارند از شما در خواست می کنند که نوزاد تان را برای قرار گیری در صحنه ی فیلم در اختیار بازیگران قرار دهید به همین خاطر پیشنهاد می شود برای آینده نگری فرزند تان این فرصت را از دست ندهید توجه داشته باشید برای این کار می بایست شما نکات مربوط به آتلیه عکاسی صنعتی را حفظ نمایید.

عکاسی نوزاد در بیمارستان

نور مناسب برای عکاسی نوزاد در بیمارستان

در اکثر اتاق نور کافی جهت عکس گرفتن از نوزاد در بیمارستان وجود ندارد. در این جور مواقع سعی کنید تمام چراغ های اتاق را روشن کنید و تخت نوزاد را کنار پنجره ببرید تا نور کافی برای عکس گرفتن ایجاد شود. سعی کنید اگر نور به اندازه کافی وجود داشت از فلش دوربین استفاده نکنید. استفاده از فلش ممکن است نوزاد را در زمان بیداری اذیت کند.

توجه داشته باشید درصورتی که هنوز نوزاد خود را به دنبال نیاورده اید می توانید تصاویر دوران بارداری تان را در یک آتلیه عکاسی حرفه ایی به ثبت برسانید به همین منظور پیشنهاد می شود به قسمت آتلیه عکاسی بارداری مراجعه نمایید.

به هنگام عکاسی نوزادان از عروسک و بادکنک استفاده نکنید

ممکن است این ایده به ذهن شما برسد که برای عکاسی از نوزاد در بیمارستان از عروسک ها و بادکنک استفاده کنید. سعی کنید این وسایل را به نوزاد خود خیلی نزدیک نکنید. زیرا به دلیل حساس بودن بدن نوزاد ممکن است بوی بادکنک یا پرزهای عروسک سبب ناراحتی او شود.

انتخاب زاویه مناسب برای عکاسی از نوزاد در بیمارستان

 سعی کنید از تمام زوایا نوزادتان در بیمارستان عکاسی کنید. برای راحتی کار خود فقط از یک زاویه عکسبرداری نکنید. سعی کنید بیشتر عکس ها را از بالا بگیرید. ممکن است برای گرفتن عکس های زیباتر به یک صندلی نیاز داشته باشید تا روی آن باستید و عکس های زیباتری را از نوزاد در بیمارستان بگیرید.

شرایط عکاسی نوزاد در بیمارستان

عکاسی از نوزاد پسر و دختر در بیمارستان

متن در حال بروز رسانی…

عکس های زیادی بگیرید

برای عکس برداری از نوزاد در بیمارستان سعی کنید وقت کافی بگذارید و عکس های زیادی از نوزاد بگیرید. نوزاد در هر لحظه ممکن است یک حرکت بامزه انجام دهید که اگر وقت کافی برای این کار نگذارید این لحظات را از دست خواهید داد.

عکس نوزاد با پدر و مادر

یکی از زیباترین عکس هایی که میتوانید از نوزاد در بیمارستان بگیرید زمانی است در آغوش مادرش جای گرفته است. این عکس تبدیل به یکی از احساسی ترین عکس های شما خواهد شد. همچنین زمانی که پدر و مادر کنار هم هستند و نوزاد را در آغوش دارند نیز میتوانید یک عکس بسیار زیبا بگیرید.

 عکاسی نوزاد پسر در بیمارستان

عکاسی از بدن نوزاد

در تمام عکس های نوزاد نیازی نیست که چهره نوزاد مشخص باشد. عکس گرفتن از دست و پای نوزاد نیز ایده بسیار جذابی است که میتوانید آن را به کار ببرید.

نکات و آموزش عکاسی نوزاد

عکاسی نوزاد با خواهر یا برادر

اگر شما فرزند بزرگتری دارید و در بیمارستان هنگامی که فرزند بزرگتر در حال نگاه کردن، بوسیدن یا لمس کردن نوزاد است از آنها عکس بگیرید.

عکس گرفتن از نوزاد در بیمارستان هنگام شیر خوردن

یکی از زیباترین و احساسی ترین عکس هایی که در بیمارستان از نوزاد خود میتوانید بگیرید، در هنگام شیر خوردن نوزاد است. نوزادان در هنگام شیر خوردن بسیار حالت معصومانه ای دارند و ثبت این لحظات میتواند تبدیل به یک عکس زیبا شود.

اگر قصد عکاسی از نوزاد خود را در آتلیه دارید و به دنیال یک آتلیه عکاسی خوب در تهران و غرب تهران میگرید که هم عکاس حرفه ای و قیمت مناسبی داشته باشد حتما آتلیه عکاسی نوزاد لنزو را امتحان کنید.

رأی بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *