عکس ها بهترین گزینه برای به یاد ماندن خاطرات شیرین و جذاب خانواده ها می باشد. شما با چاپ عکس های خود میتوانید از ایده های گفته شده در ادامه استفاده کنید .

خانواده ها برای اینکه این عکس ها همواره جلوی چشمشان باشد، از ایده استفاده از عکس چاپ شده استفاده می کنند.

ما در این مقاله قصد داریم که ایده های مختلف در رابطه با چسباندن عکس ها بر روی دیوار را به شما معرفی کنیم.

امیدواریم که تا انتهای این مقاله ما را همراهی فرمایید.

چند ایده استفاده از عکس چاپ شده بر روی دیوار

ایده های مختلف برای استفاده از عکس های چاپ شده بر روی دیوار عبارت اند از :

چسباندن عکس روی دیوار به شکل قلب

برای اینکه بتوانید ایده چسباندن عکس روی دیوار به شکل قلب را بهترین شکل ممکن پیاده سازی کنید، بهتر است که عکس های خود را بر روی پولاروید چاپ کنید و سپس با چیدمان منظم و مناسب ، عکس ها را بر روی دیوار نصب کنید.

چسباندن عکس روی دیوار به شکل قلب

نصب ریسه بر روی دیوار اتاق

شما با نصب ریسه نور بر روی دیوار و سپس وصل کردن عکس ها بر روی دیوار به واسطه گیره های چوبی، می توانید طرح بسیار زیبایی را ایجاد کنید.

در این روش شما باید عکس ها را در زاویه 45 درجه قرار دهید، تا زیبایی بیشتری را جذب این عکس ها کنید.

دکور شاخه درخت با عکس های چاپ شده

برای انجام این کار، شما باید در ابتدا، یک شاخه چوب طبیعی تهیه کنید. هر چه فرم و ظاهر چوب طبیعی، بهتر باشد، دکور شما نیز زیبایی بیشتری خواهد داشت. این شاخه را به صورت افقی بر روی دیوار قرار دهید. در گام بعد شما باید تعدادی نخ یا روبان را از شاخه درخت تهیه شده آویزان کنید. در گام آخر شما می توانید عکس های چاپ شده خود را با فاصله روی نخ بچسبانید.

جهت گرفتن عکس در بهترین آتلیه عکاسی می توانید به استودیو عکاسی لنزو مراجعه کنید .

عکس چاپ شده و گیره کاغذ

برای تهیه گیره های کاغذی می توانید به فروشگاه های لوازم تحریری مراجعه کنید. در گام اول شما باید تعدادی از این گیره ها را با رنگ های مختلف و طبق سلیقه خود تهیه کنید. در گام بعد شما می توانید عکس ها چاپی را بر روی این گیره ها قرار دهید. این روش یکی از پر مصرف ترین ایده ها برای دکوراسیون خانه و قرار گرفتن عکس چاپ شده بر روی دیوار است.

از این روش می توانید بر روی میز ، قفسه، کتابخانه و … استفاده کنید.

استفاده از نوار چسب رنگی

این روش یکی از شادترین و خلاقانه ترین روش ها برای چسباندن عکس ها بر روی دیوار می باشد.

برای اجرای این روش، در ابتدا نیاز به تعدادی نوار چسب رنگی دارید. می توانید عکس هایتان را در ابعاد مختلف چاپ کرده و به دیوار بچسبانید. حال می توانید دور تا دور عکس ها را با نوار چسب رنگی تزیین کنید.

ساخت  گرید یا شبکه منظم با عکس های چاپ شده

ساخت شبکه منظم با استفاده از عکس های چاپ شده می تواند حالت رسمی و منظم تری را به اتاق شما بدهد. برای پیاده سازی این ایده، به عکس های ترجیحا مربعی نیاز دارید. حال این عکس ها را به صورت مربعی یا مستطیل بر روی دیوار بچسبانید. برای انجام دادن این ایده نیاز به دقت بالایی است و شما باید عکس ها را با دقت بالایی مرتب و اندازه گیری کنید.

شلف عکس دیواری

شاید این سوال برایتان پیش آمده باشد که قرار دادن عکس بر روی شلف قاب نمی خواهد؟ شما با استفاده از شلف دیگر نیاز به قاب نخواهید داشت. بر روی این شلف ها شیارهای مخصوص وجود دارد. شما به راحتی می توانید عکس های چاپ شده را بر روی این شلف ها قرار دهید.

شلف عکس دیواری

یک دیوار پر از خاطره

اجرا و پیاده سازی این ایده، کمی زمان بر و طولانی است. اما اگر این ایده را به درستی پیاده سازی کنید، نتیجه شگفت انگیزی را مشاهده خواهید کرد. برای پیاده سازی این ایده باید یک دیوار از اتاق را انتخاب کنید. حال شما باید سر تا سر دیوار مشخص شده را از  عکس چاپ شده، تصاویر طبیعت، نوشته و یادداشت و … پر کنید. این دیوار یونیک و خاص درست مثل امضای شما منحصربه‌فرد خواهد بود.

 

تا اینجا به 8 مدل چسباندن عکس روی دیوار اشاره کردیم شما چه ایده ای میتوانید بگویید که جدید و فانتزی باشد تا به این محتوا اضافه کنیم ؟ و ایا ایده های جالب درباره شاسی عکس هم در مقالات بعدی حتما خواهیم نوشت .

رأی بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *