عکاسی بارداری در آتلیه لنزو

دوران بارداری علاوه بر سختی هایی که به همراه دارد، یکی از دوران های بسیار خاص و جذاب است. در این دوران بانوان احساس شیرین مادر شدن و پرورش یک انسان در درون بطن خود را تجربه میکنند. شما می توانید با مراجعه به آتلیه عکاسی بارداری لنزو با ثبت چنین لحظاتی این احساس را برای همیشه ماندگار کنید.

حرفه عکاسی دارای شاخه های مختلفی دارد. شخصی که عکاسی خانم های باردار را بر عهده دارد باید دارای تجربه و تخصص بالایی باشد، زیرا با توجه به شرایط خاص مادران باید عکاسی با ظرافیت خاص و در کمترین زمان انجام شود.

شاید برای شما هم سوال باشد در روز عکاسی بارداری چه کارهایی باید انجام بدهیم؟ همراه ما باشید تا با جذاب ترین ژست عکاسی بارداری آشنا شوید.

 

بهترین زمان برای عکاسی در دوران بارداری

 

بهترین زمان برای عکاسی در دوران بارداری

بهترین زمان برای عکس گرفتن در دوران بارداری زمانی است که شکم به اندازه کافی برآمده شده باشد. انجام این کار در هفته های آخر بارداری توصیه نمیشود زیرا با توجه به شرایط عمومی بدن مادر گرفتن بسیاری از ژست ها وفیگورها دشوار است.

به طور کلی ماه های ششم تا هفتم بارداری میتواند مناسب ترین زمان عکاسی بارداری باشد. زیرا در این زمان شکم مادر فرم زیبایی گرفته و مادر دچار اضافه وزن نیست. مادران در این زمان به خوبی میتواند ژست های خوبی بگیرد.

لباس مناسب عکاسی بارداری

انتخاب لباس مناسب یکی از نکات بسیار با اهمیت در عکاسی حاملگی است. پوشیدن لباس های رنگی باعث زیباتر شدن عکس های شما میشود. به این نکته توجه داشته باشید که در عکاسی بارداری هدف ما نشان دادن شکم مادر و این پیوند زیبای مادر و فرزند است.

در انتخاب لباس برای آتلیه عکاسی بارداری به نکات زیر توجه کنید

• لباس های حریر و ساده
• لباس های تنگ و ساده
• لباس های جذب با رنگ بندی شاد و جذاب
• استفاده از لباس های مخصوص دوران بارداری
• ست کردن لباس با همسر یا فرزند خود

 

بهترین ژست برای عکاسی بارداری

 

به چه لوازمی در عکاسی بارداری نیاز دارید؟

برای زیبا تر شدن عکس ها نیاز است ک یکسری وسایل شخصی از خود و کودکتان را همراه خود به آتلیه بیاورید و هنگام عکاسی از آنها استفاده کنید.

• عکس سنوگرافی
• لباس های نوزاد
• کفش نوزاد
• اسباب بازی های نوزاد

ایده های جذاب برای عکاسی مادران باردار

1. تهیه آلبوم هفته به هفته بارداری

اینکار نیاز به کمی حوصله دارد اما نتیجه کار بسیار زیباست. همانطور که از نام این عنوان پیداست شما یه ژست را انتخاب میکنید. برای تهیه این آلبوم باید هر هفته در همان ژست بارداری از خود عکس بگیرید.

تغیرات بدن شما در انتهای کار به خوبی قابل مشاهده خواهد بود. همچنین میتوانید عکاسی را به جای هر هفته به صورت ماهانه انجام دهید. به یاد داشته باشید در انتهای این ماراتن زیبا عکس ها را همراه با نوزاد خود بگیرید.

2.عکس کلورآپ از شکم مادران

یکی از ژست های پر طرفدار و محبوب در بین مادران، گرفتن عکس کلوزآپ از شکم مادران باردار است. اگر میخواهید این کلوزآپ منحصر به فرد باشد، ایده نقاشی روی شکم را در خاطر داشته باشید.

عکس کلورآپ از شکم مادران به هنگام عکاسی بارداری

 

3. استفاده از تاج گل در عکاسی بارداری

قرار دادن یک تاج گل زیبا روی سر میتواند حس فوق العاده ای را به تصاویر شما بدهد و در عکس های خود همانند یه الهه به نظر برسید.

4.گرفتن عکس بارداری همراه با دیگر اعضای خاواده

گرفتن عکس همراه با همسرتان میتواند زیبایی عکس ها را بیشتر کند زیرا شما هر دو به دنیای جدیدی وارد میشوید. گرفتن عکس بارداری به تنهایی عکس کاملی نیست. اگر فرزند دیگری دارید گرفتن عکس خانوادگی نیز بسیار ایده جذاب و قشنگی است.

 عکس بارداری همراه با دیگر اعضای خاواده

 

5. عکاسی در فضای باز

عکس بارداری جز اندک عکس هایی است که در فضای ضد نور زیبا میشود. عکاسی بارداری در فضای باز یا کنار پنجره بسیار زیبا خواهد بود.

6. عکاسی بارداری در حال انجام فعالیت مورد علاقه شما

یکی از فعالیت هایی که به آن بسیار علاقه دارید را انتخاب کرده و در حین انجام آن ار عکس بگیرید. به عنوان مثال در حال خواندن یک کتاب، در حال انجام حرکات ورزشی، در حال پختن شیرینی و ..

7. آرایش صورت و مو در هنگام عکاسی بارداری

در زمانی که برای عکاسی به آتلیه مراجعه میکنید به این نکته توجه داشته باشید که میکاپ و مدل موی ساده ای را انتخاب کنید و از آرایش زیاد پرهیز کنید چون معصومیت و چهره اصلی شما باید کاملا نمایان باشد و به وسیله آرایش پوشیده نشود.

چه نکاتی را باید به هنگام عکاسی بارداری رعایت کنیم؟

در هنگام گرفتن عکس حاملگی شما باید به یکسری نکات توجه کنید تا عکس های شما زیبا تر شوند. رعایت این نکات ریز تاثیر زیادی روی نتیجه کار میگذارد.

• پس زمینه عکاسی بارداری باید ساده و ملیح و همراه با حس آرامش باشد.
• موضوع اصلی عکس مادر است. پس توجه داشته باشید که با توجه زیاد به پس زمینه مادر که سوژه اصلی است فراموش نشود.
• بهتری مکان را از جهت میزان نور مناسب انتخاب کنید.
• به حالت های طبیعی مادر توجه داشته باشید زیرا بهترین سوژه ها هستند
• خلاقیت در عکس های بارداری بسیار مهم است

شما می توانید برای راهنمایی و مشاوره عکس بارداری با متخصصین ما در آتلیه تماس بگیرید.