در مورد چاپ عکس بیشتر بدانید

اگر شما یک طراح هستین و یا با طراحی های گرافیکی سروکار دارید به متن های برخورده اید که با نام لورم ایپسوم شناخته می‌شوند. لورم ایپسوم یا طرح‌نما (به انگلیسی: Lorem ipsum) متنی ساختگی و بدون معنی است که برای امتحان فونت و یا پر کردن فضا در یک طراحی گرافیکی و یا صنعت چاپ استفاده میشود. طراحان وب و گرافیک از این متن برای پرکردن صفحه و ارائه شکل کلی طرح استفاده می‌کنند. اگر شما یک طراح هستین و یا با طراحی های گرافیکی سروکار دارید به متن های برخورده اید که با نام لورم ایپسوم شناخته می‌شوند. لورم ایپسوم یا طرح‌نما (به انگلیسی: Lorem ipsum) متنی ساختگی و بدون معنی است که برای امتحان فونت و یا پر کردن فضا در یک طراحی گرافیکی و یا صنعت چاپ استفاده میشود. طراحان وب و گرافیک از این متن برای پرکردن صفحه و ارائه شکل کلی طرح استفاده می‌کنند.
اگر شما یک طراح هستین و یا با طراحی های گرافیکی سروکار دارید به متن های برخورده اید که با نام لورم ایپسوم شناخته می‌شوند. لورم ایپسوم یا طرح‌نما (به انگلیسی: Lorem ipsum) متنی ساختگی و بدون معنی است که برای امتحان فونت و یا پر کردن فضا در یک طراحی گرافیکی و یا صنعت چاپ استفاده میشود. طراحان وب و گرافیک از این متن برای پرکردن صفحه و ارائه شکل کلی طرح استفاده می‌کنند.

تعرفه قیمت

شاید فکر کنید امروزه با دیجیتالی شدن دوربین ها و امکان ذخیره سازی در فضای های جانبی دیگر نیازی به چاپ عکس نباشد. اما باید این نکته را در نظر بگیرید خیلی از افراد هنوز ترجیح میدهند عکس های خود را چاپ کنند. با پیشرفت تکنولوژی در این صنعت شما میتوانید عکس خود را با بالاترین کیفیت و رنگ در انواع طرح های مختلف چاپ کنید.

چاپ عکس روی تخته شاسی یکی از کارهایی است که شما میتونید بعد از انداختن عکس های دونفره و یا عکس های خانوادگی انجام دهید. مجموعه کارهای خلاقانه ای که میتوانید با چاپ عکس هایتان انجام دهید بسیار متنوع است.

برای مثال  می توانید عکس مورد نظر خود را بر روی ماگ و انواع شاسی های هندسی، چاپ کنید و به عنوان یک هدیه به دوست خود کادو دهید. همچنین میتوانید با عکس ای چاپ شده خود کالکشنی از عکس ها به شکل آویز و یا ایستاده درست کنید. آتلیه لنزو با داشتن بهترین دستگاه های چاپ میتواند انواع سفارشات شما مبنی بر چاپ عکس بر روی شاسی و اکسسوری های دیگر را با بهترین کیفیت انجام دهد.