در مورد عکاسی مدلینگ در شهر تهران (فضای باز) با استودیو عکاسی لنزو بیشتر بدانید

استودیو لنزو ارائه دهنده عکاسی مدلینگ خانم و آقا میباشد . برای گرفتن عکس با افرادی که مدل هستند کاری بسیار انرژی بر و همچنین زمان بر است . ولی لنزو توانسته با همکاری چندین مدل خانم و اقا این مشکل را به صفر برساند و با ارائه مدلینگ و ارائه عکاسی های متنوع و با ژست های خاص حس دلنشینی به عکس هایی که توسط عکاس های ماهر گرفته میشود  بیاندازد. در زیر تعدادی از نمونه کارهای عکاسی مدلینگ از استودیو لنزو را آورده ایم . در ادامه بیشتر در مورد عکاسی مدلینگ صحبت کرده ایم با ما همراه باشید .

عکاسی مدلینگ در شهر تهران (فضای باز) با استودیو عکاسی لنزو
توضیحات کلی

عکاسی مدلینگ در فضای باز متغیرهایی چالش برانگیز را ایجاد می کند، متغیرهایی که احتمال در نظر نگرفتن آن ها بسیار زیاد است. با این حال عکاسی در شهر تهران به ویژه در فضای باز، ارزش هر نوع سختی را دارد، چرا که می تواند بعد جدیدی از حرفه ای بودن شما را به نمایش بگذارد.  

عکاسی مدلینگ چیست؟

عکاسی مدلینگ سبک ویژه ای از عکاسی است که روتوش حرفه ای، مدل، لباس و البه افکت های جذاب در آن به شکلی چالش برانگیز مورد استفاده قرار می گیرند. از عکاسی مدلینگ به عنوان “متنوع ترین ژانر هنری” یاد می کنند، عکاسی مد یا فشن اجازه به نمایش گذاشتن بالاترین درجه آزادی و خلاقیت در عکاسی را به عکاس می دهد.

انجام موفقیت آمیز عکاسی مدلینگ کار چندان ساده ای نیست، چرا که آشنایی با مفهوم عکاسی در فضای باز تنظیمات دوربین، مسائل لجستیکی، موقعیت و نورپردازی، همه و همه کاملا ضروری است. در حقیقت این موارد کلیدهای موفقیت آمیز بودن عکاسی مد و فشن در فضای باز هستند.

چالشی به نام عکاسی مدلینگ

برای خلق یک مفهوم هنری جذاب در چالش “عکاسی مدلینگ” باید 2 نکته مهم را مدنظر قرار دهید. خلق ایده های ناب که در ترکیب با لوازم جانبی ساده موفق به آفرینش آن ها شده اید و استفاده از بهترین روش های نورپردازی متناسب با محیط، موضوعاتی است که نباید فراموش کنید.

به عنوان یک عکاس، تصمیم گیری با شما است! عکاسی در استودیوهای عکاسی کار چندان مشکلی نیست، اما عکاسی در فضای باز دقیقا به معنا آزمایش مهارت های عکاسی است. این سبک عکاسی می تواند به شکلی واقعا عجیبی فشار خاصی را به عکاس وارد کند. چرا که تنها عکاسان حرفه ای می دانند در برخورد با اتفاقات عجیب چه واکنشی نشان دهند، چه زمانی و با چه سرعتی یک عکس فوق العاده را ثبت کنند!

شاید انتخاب بهترین استودیو عکاسی مدلینگ در تهران برای تجربه عکاسی فضای باز سخت ترین کار ممکن به نظر برسد، اما برای این انتخاب فقط به چند دقیقه زمان نیاز دارید. بررسی نمونه عکاسی مدلینگ و فشن در استودیو لنزو به شما کمک می کند تا درست تصمیم بگیرید.

عکاسی مدلینگ در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین ژانرهای عکاسی محسوب می شود، اما موفقیت در این ژانر مهم علاوه بر تجربه عکاس نیازمند وجود تمامی تجهیزات مهم عکاسی است. تجهیزاتی که استودیو عکاسی به عنوان یک استودیو حرفه ای عکاسی مدلینگ در شهر تهران (فضای باز) آن را برای علاقه مندان به این ژانر فراهم کرده است.

7 نکته برای موفقیت در عکاسی مدلینگ و فشن

موفقیت در عکاسی مدلینگ و فشن به این سادگی ها ممکن نیست! اما اگر 7 نکته مهم درباره این ژانر عکاسی را به یاد داشته باشید، می توانید شانس موفقیت خود را در این سبک عکاسی به شکلی واقعا عجیب بالا ببرید. فراموش نکنید که جزئیاتی نسبتا ساده می توانند حائز اهمیت باشند.

برای کسب نتایج حرفه ای، برنامه ریزی کنید.

برنامه ریزی برای عکاسی مدلینگ توانایی و مهارت شما را افزایش می دهد، حتی برنامه ریزی برای اتفاقات پیش بینی نشده در عکاسی فضای باز باعث شکوفا شدن خلاقیت هایی بکر در عکاسی می شود. اینکه دقیقا از عکاسی مدلینگ یا پرتره چه می خواهید و نتیجه ایده آل شما چیست، باعث محدودتر شدن دایره تمرکز و در نتیجه موثر بودن برنامه ریزی خواهد شد.

شاید انتخاب لنز 50 میلیمتر یکی از رایج ترین گزینه ها در عکاسی سبک مدلینگ باشد، اما گزینه های بهتری نیز وجود دارد. لنز 35 میلیمتر اجازه عکاسی ایده آلی را به شما می دهد، عکاسی که در آن به دلیل رعایت فاصله طولی مناسب از سوژه خلق یک عکس عالی، امکانپذیر است.

فراموش نکنید که از مناسب بودن لنز دوربین مطمئن شوید، هر چیزی که نیاز دارید را بررسی کنید و در نهایت ایده های که فورا به ذهنتان می رسد را مرور کنید. نظارت بر تجهیزات عکاسی مد و فشن باعق تاثیرگذارتر بودن نوع عکاسی شما می شود. این نوع نظارت همچنین می تواند جریان خلاقیت شما را بهبود بخشد.

بهترین مکان را برای عکاسی مد و فشن انتخاب کنید.

عکس های محبوب اینستاگرام که به عکس هایی مشهور هم شناخته می شوند، گواهِ این ادعا اند که مکان در عکاسی اهمیت بسیار زیادی دارد. همه انسان ها عاشق مکان هایی عالی برای عکاسی هستند. گنجاندن فضایی عالی و بکر برای عکاسی باعث جذاب تر شدن زاویه ها و حتی نورپردازی شما می شود.

البته فراموش نکنید که هدف اصلی در عکاسی سبک مدلینگ، زیبا جلوه دادن مدل و عکاسی از او است. اگر با مکان هایی زیبا اما چالش برانگیز مواجه شده اید، می توانید با تلاش برای یافتن زوایایی عالی، خلاقانه عمل کنید. از بهم ریختگی های طبیعی فاصله بگیرید، بهم ریختگی ها حواس شما را از مدل پرت می کند.

تنظیمات دوربین نمی توانند نواقص عکاسی را پوشش دهند، تقریبا هیچ کس نمی تواند ادعا کند که تنظیماتی جادویی برای عکاسی وجود دارد. اما واقعیت این است که مهارت یک عکاس مدلینگ باعث ساده تر شدن مسیر عکاسی با دوربین می شود. عکاسی با فرمت RAW در حقیقت یک انتخاب حرفه ای است که باعث افزایش دیتا یا عکس ها در دوربین و دور زدن فتوژنیک یا بهم ریختگی چهره می شود.

با مدل عکاسی ارتباط برقرار کنید.

دستورالعمل خاصی برای ثبت عکس های فوق العاده وجود ندارد، به این معنا که نمی توان با فراهم کردن تجهیزات عالی و نورپردازی حرفه ای عکاسی مدلینگ متفاوتی را تجربه کرد. کار در حقیقت از جایی شروع می شود که عکاس برای ارتباط با سوژه عکاسی برای به تصویر کشیدن مراحل ساخت یک تصویر عالی تلاش می کند.

این موضوع اغلب با تحقیقات بیشتر درباره سوژه یا مدل عکاسی و گفتگو اولیه دوستانه با او محقق می شود. شناخت احساسات سوژه عکاسی، اطلاع درباره علایق او، آشنایی نوع موسیقی مورد علاقه اش و به طور کلی گفتگو با او می تواند باعث موفقیت در این موضوع شود.

اگر خوش شانس باشید و برای عکاسی از یک مدل مشهور برنامه ریزی کنید، حتی در صورتی که زمان کافی برای گفتگو با او نداشته باشید، می توانید با نگاهی به عکس های مدلینگ گذشته او، همه چیز را درباره بهترین ژست، بهترین زاویه صورت و هارمونی رنگ های عالی برای او بدانید.

در صورتی که می خواهید عکس تان را در اسرع وقت به چاپ برسانید می توانید با مراجعه به قسمت چاپ عکس ، از شرایط مربوطه مطلع شوید.

کنترل نورپردازی حرفه ای را در دست بگیرید.

قدرت نور نامناسب برای عکاسی جذاب ترین چهره مدلینگ تا حدی است که نمی توان آن را انکار کرد، نور نامناسب زیباترین عکس ها را خراب می کند. بهتر است از لوازم جانبی حرفه ای استفاده کنید، بازتابنده نور استاندارد قطعا یکی از بهترین گزینه هایی است که می توانید انتخاب کنید.

اهمیت نورپردازی نه فقط در عکاسی محیط باز با نور طبیعی بلکه در عکاسی داخل استودیو نیز به خوبی قابل درک است. در بین گزینه های متعددی که نورپردازی را به روشی خلاقانه تبدیل می کنند، استفاده از فلاش های بزرگ قطعا انتخاب جالبی برای عکاسی در فضای باز خواهند بود. درک اهمیت نورها روی سوژه به شما کمک می کند تا نتیجه ایده آلی از عکاسی مدلینگ را ثبت کنید.

برای افزودن نور دراماتیک به صحنه انتخاب بیوتی فیش در اولویت قرار دارد، در این حالت از نورپردازی عکاسی مدلینگ معمولا از چتر نیز کمک گرفته می شود. عکاسی در محیط باز معمولا سبک خاص و منحصر به فردی است که انتخاب نورپردازی حرفه ای در آن نیز به سادگی ممکن نیست. البته رفلکتورها نیز گزینه آسان و در دسترسی برای خلق نورپردازی های حرفه ای در عکاسی هستند که در بازتاب نور نقش مهمی دارند.

فقط به دوربین توجه نکنید.

اگر تمام تمرکز و توجه خود را به دوربین معطوف کنید، قطعا از سوژه عکاسی فاصله می گیرید. حتی در صورت استفاده از حالت فوکوس اتوماتیک دوربین بهتر است تا تمام نقاط پیشنهادی را در نظر نگیرید، انتخاب نقطه یا نقاط کانونی برای عکاسی حرفه ای تر به شما کمک می کند. شارپ بودن سوژه عکاسی مهم ترین هدفی است که در ژانر مدلینگ باید به آن اهمیت دهید.

اگر تمام تمرکز خود را متوجه دوربین کنید، خیلی زود از ژست هایی که باعث بهتر شدن عکس هایتان می شود، فاصله می گیرید. برای موفقیت در عکاسی ژانر مدلینگ باید علاوه بر دوربین، کار خود را بشناسید. تنظیمات دیافراگم و سرعت شاتر را پیش بینی کنید، اگر احتمال می دهید که از حالت فوکوس، بازتابنده ها و فلاش استفاده کنید، بهترین حالات را برای آن ها در نظر بگیرید.

در حقیقت هر چه بیشتر به مدل یا سوژه عکاسی توجه کنید، قدرت بیشتری برای لذت بردن از آن ها و خلق عکس هایی جذاب خواهید داشت، بنابراین از عکس هایی که می گیرید، لذت خواهید برد.

همه چیز به چشم ها ختم می شود.

چشم ها “پنجره های روح” انسان هستند. برایان اسمیت می گوید: “هیچ چیز برای عکاسی پرتره به حقیقت نزدیکتر از چشم ها نیست.” هنگامی که عکاس با هدف عکاسی از افراد آماده می شود، تقریبا بیشترین تمرکز خود را روی چشم ها می گذارد. چشم ها می توانند ترکیبی بی نظیر از عکس مدلینگ باشند. هر چند که ژانر مدلینگ تماما متوجه چشم ها نیست، اما چشم ها نیز در این سبک عکاسی بی تاثیر نیستند.

با استفاده از قابلیت هایی که در بسیاری از دوربین های پیشرفته وجود دارد، می توانید روی چشم ها فوکوس کنید، Eye AF این امکان را به شما می دهد. حتی اگر عمق میدان کمی را در اختیار داشته باشید به ویژه اگر عکاسی مدلینگ در فضای باز را انتخاب کنید، می توانید با استفاده از نقاط انعطاف پذیر AF تمرکز دقیقی روی چشم ها داشته باشید.

بهترین روز و زمان را انتخاب کنید.

از انتخاب روز مناسب و بهترین زمان برای عکاسی مدلینگ در فضای باز مطمئن شوید، باید مطمئن باشید که روزی عالی را برای عکاسی انتخاب کرده اید. حرفه ای بودن عکس مدلینگ شما ارتباط مستقیمی با شرایط آب و هوایی و همینطور نور محیط دارد. سعی کنید از ساعات طلایی عکاسی مدلینگ بیشترین استفاده را ببرید.

در غیر این صورت باید از تکنیک های مهمی برای محو کردن سایه های سختی که نور خورشید روی صورت سوژه شما ایجاد می کند، استفاده کنید. مطمئن ترین زمان برای عکاسی در فضای باز بعد از طلوع خورشید و قبل از غروب خورشید است. در حقیقت اگر هنر کارگردانی کردن را به خوبی فرا گرفته باشید، می توانید تصویری سازی ایده آلی را به نمایش بگذارید. در این صورت حتی انتخاب یک روز ابری برای عکس برداری هم غیر ممکن نیست!

قیمت عکاسی مدلینگ

عکاسی مدلینگ در شهر تهران با انبوهی از موقعیت های استراتژیک، بکر و خلاقانه توسط عکاس حرفه ای در استودیو لنزو یکی از خاطره انگیزترین انتخاب هایی که می توانید به سادگی تجربه اش کنید. قیمت عکاسی مدلینگ در لنزو به فاکتورهایی که می توانید به سادگی آن را حدس بزنید، وابسته است.

آتلیه و استودیو عکاسی لنزو به دلیل حرفه ای بودن در عکاسی تا به امروز اولین انتخاب برای بیش از 124159 نفر مشتاق تصویر سازی بوده و رضایت 92% مشتریان می تواند همه چیز را درباره لنزو مشخص کند. تعیین تعرفه های عکاسی در آتلیه لنزو با بیش از 17 سال سابقه فعالیت حرفه ای فراتر از قیمت های توافقی با مشتریان نیست.

هر چند که هیچ تضمینی برای خلق یک تصویر جذاب از مدلی زیبا در عین استفاده از گران قیمت ترین لنز دوربین با بهترین تجهیزات جانبی وجود ندارد، اما کیفیت و حرفه ای بودن همه چیز را مشخص می کند. قیمت عکاسی مدلینگ در فضای باز هم دقیقا به همین منوال مشخص می شود، قیمت هایی که ساعت، کیفیت، حرفه ای بودن عکاس مدلینگ و همینطور تجهیزات مورد استفاده در تعیین آن نقش اساسی دارند.

در صورتی که به فیلم برداری محصولات نیازمند می باشید می توانید به قسمت های مربوطه مراجعه نمایید.

آخرین نکته درباره عکاسی مدلینگ در فضای باز

ثبت عکس های ترکیبی که در واقع ایده ای خلاقانه برای پیوند زدن ساختارهای طبیعی و مدلینگ هستند، در نوع خود در عکاسی به سبک مدلینگ جذابیت دارد. انتخاب زاویه های درست و بهترین احساسات برای عکاسی نیز جزو نکات مهمی است که در نهایت به موفق بودن عکس ثبت شده ختم می شود. لنزو به عنوان یک آتلیه حرفه ای این اطمینان را به مشتریان خود می دهد تا بهترین و متفاوت ترین تجربه عکاسی مدلینگ را در ذهن خود ثبت کنند.

رأی بدهید