یکی از ویژه ترین و خاطره انگیز ترین روزهای زندگی هر فرد، روز عروسی است. که با فیلم برداری و عکاسی میتوان خاطره آن روز زیبا را برای همیشه زنده نگه داشت و تا سالها از تماشای آن لذت برد. اما با توجه به شرایط اقتصادی و هزینه های زیادی که جشن عروسی با خود به همراه دارد برخی از زوج های به دنبال یک آتلیه عروس با قیمت مناسب در تهران میگردند.

آتلیه عروس ارزان و قیمت مناسب

آتلیه عکاسی عروس با توجه به شرایط موجود انواع پکیج ها را برای آتلیه عروس ارزان فراهم کرده تا زوج های جوانی که بودجه کمتری دارند، بتوانند با بهترین کیفیت عکاسی و فیلمبرداری را در مراسم عروسی خود تجربه کنند. در ادامه به بررسی نکاتی مهم پیرامون انتخاب یک آتلیه عروس ارزان می پردازیم.

 

آتلیه عروس با قیمت مناسب در تهران

 

به کیفیت کار آتلیه عکاسی توجه کنید

باید به این نکته هم توجه داشته باشید که دلیل قیمت بالای برخی آتلیه های عکاسی کیفیت بالای خدمات آنهاست. همچنین طبیعی است که شما خواستار صرفه جویی در پول برای اول زندگی خود باشید.

در این جور موارد سعی کنید عجولانه تصمیم نگیرید و یک آتلیه ارزان قیمت و با کیفیت پایین را انتخاب نکنید و  برای پیدا کردن یک آتلیه با قیمت مناسب و باکیفیت وقت کافی بگذارید.

گاهی اوقات نیز زن و شوهر نیاز دارند تصاویر عروسی شان را در فضای باز به ثبت برسانند به همین خاطر پیشنهاد می کنیم به قسمت آتلیه عکاسی فضای باز مراجعه نمایید تا از هزینه های مربوطه آگاه شوید.

مراقب افراد سودجو باشید

نکته بسیار حائز اهمیت دیگری که بسیاری از افراد نسبت به آن بی توجه هستند این است که برخی افراد سودجو بدون داشتن مهارت و تحصیلات در زمینه عکاسی و همچنین بدون داشتن مجوز قانونی اقدام به سواستفاده از زوج های جوان میکنند. این افراد معمولا قیمت پایین تری نسبت به سایر آتلیه های عکاسی پیشنهاد میکنند اما در هنر عکاسی هیچ تخصصی ندارند.

هنگامی که یک زوج با این افراد قرارداد ببندد بعد از اتمام عروسی اگر عکس هایشان بی کیفیت شود، خراب شود، پاک شود و یا در شبکه های اجتماعی پخش شود، آنها نمیتوانند از نظر قانونی پیگیری کنند. زیرا فعالیت این اشخاص غیرقانونی بوده و مجوز فعالیت در این زمینه را ندارند.

به تجهیزات آتلیه عکاسی موردنظر توجه کنید

هنگام بازدید از یک آتلیه عروس ارزان قیمت حتما به تجهیزات آنها توجه داشته باشید که از چه تجهیزاتی در آتلیه خود استفاده میکنند. استفاده از تجیهیزات عکاسی قدیمی در آتلیه عروس از کیفیت عکس های شما کم میکند و ژست های شما را قدیمی جلوه میدهد.

آتلیه عروس لنزو یکی از بهترین آتلیه عکاسی در تهران است که با مجوز رسمی و تجهیزات به روز در حال فعالیت است و با در نظر گرفتن تخفیفات ویژه و پکیج های مختلف آماده همراهای با عروس و داماد های عزیز میباشد.